İl Müdürümüz Sayın Ahmet HACIOĞLU 23.09.2019 tarihinde görevine başlamıştır.
![WhatsApp Image 2019-09-26 at 10.25.05.jpeg WhatsApp Image 2019-09-26 at 10.25.05.jpeg](/Resim/311260,whatsapp-image-2019-09-26-at-102505jpeg.png?0)
Özgeçmiş
Kendisi 1966 Kırklareli doğumlu olup ilk, orta ve lise öğrenimini Kırklareli ilinde tamamladı.
Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih - Coğrafya Fakültesi Coğrafya Bölümünden 1987 Yılında mezun oldu. Afyon, Çankırı ve İstanbul İllerinde Öğretmen, Müdür Yardımcısı, Müdür Başyardımcısı ve Okul Müdürü olarak görev yaptıktan sonra, 2003-2011 tarihleri arasında Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü, 2011–2013 tarihleri arasında Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü, 2013 - 2019 yılları arasında Edirne İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevini yürüten Ahmet Hacıoğlu, evli ve iki çocuk babasıdır.